Připravované akce

PŘEDNÁŠKA S PROMÍTÁNÍM Z MEDICÍNSKÉ VÝPRAVY PO EKVÁDORU V LÉTĚ 2019

25.října 2019

od 19:30

Řevnická čajovna Cherubín Náměstí Krále Jiřího 5

Srdečně Vás zvu na povídání s promítáním o Medicínské cestě po Ekvádoru, na které jsem byl v srpnu 2019.

Jestli Vás zajímají pralesní indiáni a jejich kultura, léčivé ceremonie, andínská rodina s obřadem potní chýše a medicínou Aguacoya – San Pedro či obřad Hledání vizí a Tanec Slunce, jistě si přídete na své. Či přijďte jen tak zeptat se o Ekvádoru, co Vás zajímá.

Těším se na Vás

LISTOPAD

PŘEDNÁŠKA S PROMÍTÁNÍM Z MEDICÍNSKÉ VÝPRAVY PO EKVÁDORU V LÉTĚ 2019

7.listopadu 2019

od 19:30

Amazonia Café – STEP IN, Praha Vinohrady, Italská 20

Srdečně Vás zvu na povídání s promítáním o Medicínské cestě po Ekvádoru, na které jsem byl v srpnu 2019.

Jestli Vás zajímají pralesní indiáni a jejich kultura, léčivé ceremonie, andínská rodina s obřadem potní chýše a medicínou Aguacoya – San Pedro či obřad Hledání vizí a Tanec Slunce, jistě si přídete na své. Či přijďte jen tak zeptat se o Ekvádoru, co Vás zajímá.

Těším se na Vás

Mužský kruh

15.-17. listopadu 2019

v řevnickém lese se zázemím v LŠ ZeMě či u Ohně, jak si budeme přát.

Hey milý bratři, zdravím Vás a již se těším na další, tentokrát syrové podzimní, setkání uprostřed lesa u Dědečka Ohně. Budeme sdílet, připravovat dřevo, toulat se po lese, lézt do kopců, hledat svou vnitřní Sílu a Jasnost. V sobotu v nočních hodinách společně projdeme očistou Těla, Srdce, Mysli a Ducha. Ujasníme si kdo jsme…? a co tu děláme?:))) Chvála Mužům Chvála Ženám Chvála Rodu Chvála Zrodu

Všichni moji příbuzní

Wáclav a Ohník

Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com

PROSINEC 

Oslava Zimního Slunovratu s obřadem potní chýše

20.-22.prosince 2019

Medicínský statek Leoness na Vysočině 

Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com

Po přihlášení (když mi napíšete na abuelofuegito@gmail.com , že se hlásíte) Vám obratem pošlu zvací e-mail, ve kterém se dozvíte od popisu cesty, příprav až po vyrovnání energie.
Obřad potní chýše pořádám přihlásí-li se minimálně 7 lidí maximálně 18 lidí.
Víc informací o obřadu a přípravách najdete níže.
Nebo mi zvolejte 721 220 162 – Wáclav

Jsem nakloněn výměnnému, naturálnímu obchodu nebo pomocí s přípravami obřadu. Vždy to se mnou předem projednejte. Hledám pomocníka-y na pomoc s ohněm při obřadu.

Těším se na Vás a na společnou práci v Medicínském kruhu.
Chvála lidem, kteří se snaží kráčet po posvátné cestě Života! Achoooo!

    •••
Informace o obřadu potní chýše , co s sebou,
popis cesty, o připravě a ceně Vám vždy zašlu na požádání nebo po tom, co se přihlásíte na akci.

Zde se dozvíte podrobnosti o obřadu očistné potní chýše

Na každé akci pro Vás připravíme s láskou 2 zdravá jídla – sobotní oběd a večeři. Ostatní jídla si můžete uvařit v malé kuchyňce. Mám zde malý obchůdek s vykuřovadly, bylinnými čaji, přírodními mýdli apod.

Na požádání dělám speciální očistu – lepší dohodnout se předem

Co budete potřebovat s sebou
do potní chýše – muži šortky, ženy – šátek, šaty nebo plavky. Ručník na otření po skončení obřadu.
na obřad – trochu tabáku, vykuřovadla, květiny, ovoce a ořechy na oltář. Chrastidlo, šamanský buben… křišťály, amulety a věci osobní síly se dají položit oltář.
na spaní – karimatku, spacák a deku
na sebe – oblečení do přírody, dobré boty – může pršet, muži – pracovní oblečení a rukavice
do kuchyňky – zdravé a bezmasé jídlo. V sobotu Vám připravíme 2 společná lehčí jídla (prosím jste-li vegani nebo máte-li na něco alergii, tak nám to napište), misku, lžíci a hrnek.
praktické věci – čelovka a nůž

běžný průběh akcí  s obřadní potní chýší, který celý probíhá v přírodě bez elektřiny. Na spaní je zázemí u příbuzných s prostou kuchyňkou,
Každý obřad začínáme otevřením Medicínského kruhu a končíme jeho uzavřením, se vším Vás pokaždé seznámím.
Vše co je tu napsané je jen orientační, ať necháme prostor věcem plynout:)

Pátek: můžete přijet již v pátek v podvečer. Jídlo si připravujete sami. Přátelské posezení u ohně a povídání, seznámení…

Sobota: Příjezd nejpozději do 11h, ubytování , oběd od nás, zapálení obřadního ohně s dýmkou, výprava na místo Síly, příprava obřadu (oblečení chýše, nazdobení oltáře, příprava bylinek – medicíny…) tabáček do nosu, saunový oheň, otevření obřadu, očisty, obřad Očistné potní chýše (Temazcal), práce se společnou energií v kruhu a práce s léčivými kameny. Večeře od nás:)

Neděle: cvičení s meditací – kdo bude chtít, snídaně co si připravíte sami, uzavření Medicínského kruhu u potní chýše – uzavření obřadu, pár slov s tabákem u ohně, úklid, rozloučeni a odjezd (ve 12-13 hodin).

Příprava na obřad potní chýše
minimálně 4 dny před a po obřadu nejezte maso, neužívejte žádné omamné látky, nepoužívejte toxickou kosmetiku, buďte v celibátu, meditujte, navštěvujte více přírodu a silná místa v ní, buďte sami se sebou, pozorujte pozorně co se kolem i ve Vás děje . Pokuste se nestresovat a  nedostávat se do konfliktů. Pokuste si ujasnit proč na obřad jedete a kolik do něj chcete vložit svojí síly. Dodržíte-li dietu efekt obřadu se tím velice posílí a i vy vnesete do Medicínského kruhu svým jednáním rozhodnost a Sílu!