Připravované akce

 

DUBEN

ŠAMANSKÝ VÝCVIK 

jaro 2022

Již možnost se nahlásit do šamanského výcviku na abuelofuegito.gmail.com  a já vás zařadím do skupiny a pošlu vám podrobnosti ke každému setkání.

Reaguji na Vaše odezvy a je možné se zúčastnit jen výcviku a k výpravě do Ekvádoru se přidat až později, budete-li o to mít zájem (doporučuji:).

Lze se účastnit jen celého výcviku. Do Ekvádoru s se mnou je možné jet minimálně po absolvování jedné potní chýše.

Výcvik před Cestou bude obsahovat 3 praktická setkání.

Úvod do Medicínském Kruhu a práce v něm – 10. dubna 2022 od 13h Řevnice

Práce v Medicínském Kruhu se záměrem a s obřadem Potní Chýše – 30.4. a 1.5.2022 Dobřichovice

Práce v Medicínském Kruhu – Ceremonie 4 tabáků s Medicínou, bdění  4. a 5.června 2022

Cena za výcvik  komplet 7000,-

Co můžete od Výcviku očekávat?

Výcvik je koncipovaný pro Vás, jež se s prací v Medicínském Kruhu a s Medicínami seznamujete, ale i pro Vás, kteří již máte zkušenosti a přejete si udělat další krok na své Cestě, prohloubit zkušenosti a rozšířit si praxi a dovednosti.

Výcvik bude probíhat tady v Čechách a bude jen pro členy výpravy. Během výcviku Vás podrobně provedu a seznámím s prací v Medicínském Kruhu, projdete si Obřadem Potní Chýše, budeme pracovat s Půstem a Dietou, budete mít možnost chodit na individuální očisty a konzultace, projdeme Medicínským Kruhem s Medicínou a s Bděním.

Během výcviku Vás připravím na setkání s rodilými Léčiteli zvanými v Ekvádoru Curanderos, kteří mají letité zkušenosti a přesahující dovednosti a praktiky, které se od nich můžete naučit.

Mužský Kruh s obřadem Potní Chýše

16. a 17.dubna 2022

Řevnický lesní chrám

ubytování na místě v lese ve vlastním stanu či pod plachtou

Hey Brodhers, jak se máte? Doba zajímavá, jaro na krku a o nudu není nouze. Srdečně Vás zvu do Medicínského Kruhu, který proběhne o Velikonočním víkendu (hlavně v sobotu v neděli budeme končit kolem 13h). Tento čas je skvělá příležitost setkat se s mužskou silou a dobře si jí v sobě usadit, tak aby byla pěkně živá, tvořivá, radostná a milující před Velikonočním pondělkem, kdy budeme předávat naší Sílu ženám:)

Těšíme se na Vás a na pořádnou chlapskou spářku uprostřed lesa!

Hlaste se na abuelofuegito.gmail.com

Václav a Vlastík

KVĚTEN

Mužský Kruh
(místo a datum upřesním po mužském kruhu v dubnu)
 

ČERVEN

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU S OBŘADEM POTNÍ CHÝŠE
Řevnický lesní chrám
18. a 19. června 2022
Hlaste se na abuelofuegito.gmail.com
Acho! zdravím Vás milí Příbuzní,
jak se máte?
Jaro v plném proudu a musím říct, že po jarní očistě – půstu cejtim dobré napojení na ten nově se budící Život, good power.
Za mě, když se podívám ven, tak snad už jen v přírodě vidím přirozenost a zdravou Sílu na kterou se mohu spolehnout a být s ní v souladu a plynutí. Děkuju mi Pacha.
Vypadá to, že nám covid a celá ta válečná zápletka s inflací dobře zasáhli do našich životů, které jsou tím vykolejené.
Z toho, jak skoro nikdo poslední dobou nejezdí na Medicínskou práci usuzuji, že většině lidem covid vymyl mozek, otupěl Ducha a odstřihl je od napojení na Stvořitele a posvátnou Cestu Života. Inflace asi způsobuje krizi, která s sebou nese následek toho, že nemáme prostředky o Sebe pečovat a rozvíjet se a pravidelně praktikovat, čímž se vzdalujeme od naší Vize a toho co nás naplňuje dává nám Sílu a smysl… 
Rozumím tomu, že v oslabení se člověk stahuje a zaměřuje jen na sebe a své nejbližší. Dává si svůj život do pořádku, aby zesílil a pak mohl přijímat a dávat okolnímu světu…
 
Vlastně jsem jen jednoDuše chtěl říct, že tu jsem a pokud si přejete přijet na Medicínskou práci a nemáte teď dostatek prostředků, tak se mi ozvěte a vymyslíme to tak, aby to bylo vyvážené a možné pro obě strany.
 
Takže se na Vás Těším s Vlastíkem na oslavě LETNÍHO SLUNOVRATU 18. a 19.června 2022 u Berounky!
 
Šamanský výcvik a příprava na letošní Medicínskou výpravu do Ekvádoru v Srpnu již probíhá.
Pokud si přejete jet s námi prosím kontaktujte mě na abuelofuegito@gmail.com 
 
Všichni moji příbuzní
Václav
 
 
 NABÍZÍM INDIVIDUÁLNÍ PRÁCI V MEDICÍNSKÉM KRUHU
Po letech výcviku a práce v Medicínském Kruhu se získáváním potřebných zkušeností jsem dospěl do místa, kdy  Vám nabízím moje služby osobně.
Máte-li dlouhodobě rozladěnou energii, pocit ataku – útoku či napadení, pocit dlouho trvající únavy, zdravotní problémy, závislosti a pod., přejete-li si pokročit ve svém seberozvoji, pracovat s vizí a rozvíjet své schopnosti, tak se mi ozvěte. Po telefonickém rozhovoru si naplánujeme naší spolupráci.
 
CO PŘESNĚ NABÍZÍM
Konzultaci po které bude následovat individuální přístup s očistou a s ochranou (alkoholem, vykuřovadly, bubnem, perutí) v případě hlubší spolupráce osobní obřad potní chýše či setkání s Medicínami. Základní práce s tělem.
 
Dále pracuji s Duchem místa, dělám očistu místa, bytů, domů, zahrad, práce s páry, práce s medicínami, svatební, přechodové, pohřební rituály.
Hledání silového zvířete pomocí bubnu. Individuální sebe rozvojová práce v koloběhu roku s obřadem potní chýše s možností výjezdu do Ekvádoru za rodilými léčiteli z pralesa a horských And.
 
Volejte po 16h či pište přes den na tel. číslo 721 220 162 cena za mojí práci je 1000 Kč/hod nebo individuální po konzultaci.
 
 
 

→♥→AKTUÁLNÍ DĚNÍ←♥←

 
 

KVĚTEN

Mužský Kruh
(místo a datum upřesním začátkem května kruhu v dubnu)
 

ČERVEN

OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU S OBŘADEM POTNÍ CHÝŠE
Řevnický lesní chrám
18. a 19. června 2022
 

ČERVENEC

 
MUŽSKÝ KEMP V SRBSKÉ KAMENICI POD RŮŽÁKEM 
5.-10.ČERVENCE 2022 
 
 
Na tomto magickém a Silovém místě v divoké přírodě Českého Švýcarska zakempujeme na 6 dní. Budeme si stavět tábořiště, obnovíme Medicínský Kruh, projdeme obřadem potní chýše a ceremonií s Aguacollo (andýnský kaktus). Vylezeme na horu Síly, budeme se koupat v průzračnym potoce, polezeme na skály a do soutěsek. Budeme spát u Dědečka Ohně pod širym nebem…
 
Hlásit se již můžete naabuelofuegito@gmail.com, pošlu Vám pak podrobnou pozvánku.
 

SRPEN

MEDICÍNSKÁ VÝPRAVA DO EKVÁDORU

8.SRPNA – 4. ZÁŘÍ 2022
 

ZÁŘÍ

Oslava podzimní Rovnodennosti

Řevnický lesní chrám

17.-18.září 2922

 

Po přihlášení, když mi napíšete na abuelofuegito@gmail.com , že se hlásíte, obratem Vám pošlu zvací e-mail, ve kterém se dozvíte od popisu cesty, příprav až po vyrovnání energie.

Obřad potní chýše pořádám přihlásí-li se minimálně 7 lidí maximálně 18 lidí.
Víc informací o obřadu a přípravách najdete níže.
Nebo mi zvolejte po 16h ve všední dny na  721 220 162 – Václav

Jsem nakloněn výměnnému, naturálnímu obchodu nebo pomocí s přípravami obřadu. Vždy to se mnou předem projednejte. Hledám pomocníka-y na pomoc s ohněm při obřadu.

Těším se na Vás a na společnou práci v Medicínském kruhu.
Chvála lidem, kteří se snaží kráčet po posvátné cestě Života! Achoooo!

    •••
Informace o obřadu potní chýše , co s sebou,
popis cesty, o připravě a ceně Vám vždy zašlu na požádání nebo po tom, co se přihlásíte na akci.

Zde se dozvíte podrobnosti o obřadu očistné potní chýše

Na každé akci pro Vás připravíme s láskou 2 zdravá jídla – sobotní oběd a večeři. Ostatní jídla si můžete uvařit v malé kuchyňce. Mám zde malý obchůdek s vykuřovadly, bylinnými čaji, přírodními mýdli apod.

Na požádání dělám speciální očistu – lepší dohodnout se předem

Co budete potřebovat s sebou
do potní chýše – muži šortky, ženy – šátek, šaty nebo plavky. Ručník na otření po skončení obřadu.
na obřad – trochu tabáku, vykuřovadla, květiny, ovoce a ořechy na oltář. Chrastidlo, šamanský buben… křišťály, amulety a věci osobní síly se dají položit oltář.
na spaní – karimatku, spacák a deku
na sebe – oblečení do přírody, dobré boty – může pršet, muži – pracovní oblečení a rukavice
do kuchyňky – zdravé a bezmasé jídlo. V sobotu Vám připravíme 2 společná lehčí jídla (prosím jste-li vegani nebo máte-li na něco alergii, tak nám to napište), misku, lžíci a hrnek.
praktické věci – čelovka a nůž

běžný průběh akcí  s obřadní potní chýší, který celý probíhá v přírodě bez elektřiny. Na spaní je zázemí u příbuzných s prostou kuchyňkou,
 
Každý obřad začínáme otevřením Medicínského kruhu a končíme jeho uzavřením, se vším Vás pokaždé seznámím.
Vše co je tu napsané je jen orientační, ať necháme prostor věcem plynout:)

Pátek: můžete přijet již v pátek v podvečer. Jídlo si připravujete sami. Přátelské posezení u ohně a povídání, seznámení…

Sobota: Příjezd nejpozději do 11h, ubytování , oběd od nás, zapálení obřadního ohně s dýmkou, výprava na místo Síly, příprava obřadu (oblečení chýše, nazdobení oltáře, příprava bylinek – medicíny…) tabáček do nosu, saunový oheň, otevření obřadu, očisty, obřad Očistné potní chýše (Temazcal), práce se společnou energií v kruhu a práce s léčivými kameny. Večeře od nás:)

Neděle: cvičení s meditací – kdo bude chtít, snídaně co si připravíte sami, uzavření Medicínského kruhu u potní chýše – uzavření obřadu, pár slov s tabákem u ohně, úklid, rozloučeni a odjezd (ve 12-13 hodin).

 
Příprava na obřad potní chýše
minimálně 4 dny před a po obřadu nejezte maso, neužívejte žádné omamné látky, nepoužívejte toxickou kosmetiku, buďte v celibátu, meditujte, navštěvujte více přírodu a silná místa v ní, buďte sami se sebou, pozorujte pozorně co se kolem i ve Vás děje . Pokuste se nestresovat a  nedostávat se do konfliktů. Pokuste si ujasnit proč na obřad jedete a kolik do něj chcete vložit svojí síly. Dodržíte-li dietu efekt obřadu se tím velice posílí a i vy vnesete do Medicínského kruhu svým jednáním rozhodnost a Sílu!