Připravované akce

 

 
ČERVENEC

 
MUŽSKÝ KEMP V SRBSKÉ KAMENICI POD RŮŽÁKEM
S obřadem potní chýše a ceremonií s ekvádorským Condorem
6.-10.ČERVENCE 2022
 
Na tomto magickém a Silovém místě v divoké přírodě Českého Švýcarska zakempujeme na 5 dní. Budeme si stavět tábořiště, obnovíme Medicínský Kruh, projdeme obřadem potní chýše a ceremonií s Condorem. Vylezeme na horu Síly, budeme se koupat v průzračnym potoce, polezeme na skály a do soutěsek. Budeme spát u Dědečka Ohně pod širym nebem…, ale hlavně budeme spolu v naší divoké a nespoutané Síle!
jsou možné 2 vstupy 6. nebo 8.7.2022
Cena je 4000,- komplet ať přijedete na první či druhý vstup
 
 
 
Hlásit se již můžete na abuelofuegito@gmail.com, pošlu Vám pak podrobnou pozvánku.
 
 
Ceremonie s ekvádorským Condorem
v řevnickém lesním chrámu
30. a 31.7.2022
 
Srdečně Vás zvu na tuto léčivou ceremonii 4 tabáků při níž budeme bdít ze soboty na neděli uprostřed kouzelného lesa u Dědečka Ohně. Budeme meditovat s Condorem, modlit se s Tabákem. Zpívat písně a vyprávět si příběhy ze života a cest…
 
Více informací Vám pošlu na požádání nebo mi zavolejte na 721 220 162
cena ceremonie je 2100,-
 
Hlásit se již můžete na abuelofuegito@gmail.com, pošlu Vám pak podrobnou pozvánku.

 

Srpen

Medicínská výprava do Ekvádoru

8.-30.8 2022
 

ZÁŘÍ

Oslava podzimní Rovnodennosti s obřadem Potní Chýše 17. a 18.září 2022 v Řevnicích  

 

 

Po přihlášení, když mi napíšete na abuelofuegito@gmail.com , že se hlásíte, obratem Vám pošlu zvací e-mail, ve kterém se dozvíte od popisu cesty, příprav až po vyrovnání energie.

Obřad potní chýše pořádám přihlásí-li se minimálně 7 lidí maximálně 18 lidí.
Víc informací o obřadu a přípravách najdete níže.
Nebo mi zvolejte po 16h ve všední dny na  721 220 162 – Václav

Jsem nakloněn výměnnému, naturálnímu obchodu nebo pomocí s přípravami obřadu. Vždy to se mnou předem projednejte. Hledám pomocníka-y na pomoc s ohněm při obřadu.

Těším se na Vás a na společnou práci v Medicínském kruhu.
Chvála lidem, kteří se snaží kráčet po posvátné cestě Života! Achoooo!

    •••
Informace o obřadu potní chýše , co s sebou,
popis cesty, o připravě a ceně Vám vždy zašlu na požádání nebo po tom, co se přihlásíte na akci.

Zde se dozvíte podrobnosti o obřadu očistné potní chýše

Na každé akci pro Vás připravíme s láskou 2 zdravá jídla – sobotní oběd a večeři. Ostatní jídla si můžete uvařit v malé kuchyňce. Mám zde malý obchůdek s vykuřovadly, bylinnými čaji, přírodními mýdli apod.

Na požádání dělám speciální očistu – lepší dohodnout se předem

Co budete potřebovat s sebou
do potní chýše – muži šortky, ženy – šátek, šaty nebo plavky. Ručník na otření po skončení obřadu.
na obřad – trochu tabáku, vykuřovadla, květiny, ovoce a ořechy na oltář. Chrastidlo, šamanský buben… křišťály, amulety a věci osobní síly se dají položit oltář.
na spaní – karimatku, spacák a deku
na sebe – oblečení do přírody, dobré boty – může pršet, muži – pracovní oblečení a rukavice
do kuchyňky – zdravé a bezmasé jídlo. V sobotu Vám připravíme 2 společná lehčí jídla (prosím jste-li vegani nebo máte-li na něco alergii, tak nám to napište), misku, lžíci a hrnek.
praktické věci – čelovka a nůž

běžný průběh akcí  s obřadní potní chýší, který celý probíhá v přírodě bez elektřiny. Na spaní je zázemí u příbuzných s prostou kuchyňkou,
 
Každý obřad začínáme otevřením Medicínského kruhu a končíme jeho uzavřením, se vším Vás pokaždé seznámím.
Vše co je tu napsané je jen orientační, ať necháme prostor věcem plynout:)

Pátek: můžete přijet již v pátek v podvečer. Jídlo si připravujete sami. Přátelské posezení u ohně a povídání, seznámení…

Sobota: Příjezd nejpozději do 11h, ubytování , oběd od nás, zapálení obřadního ohně s dýmkou, výprava na místo Síly, příprava obřadu (oblečení chýše, nazdobení oltáře, příprava bylinek – medicíny…) tabáček do nosu, saunový oheň, otevření obřadu, očisty, obřad Očistné potní chýše (Temazcal), práce se společnou energií v kruhu a práce s léčivými kameny. Večeře od nás:)

Neděle: cvičení s meditací – kdo bude chtít, snídaně co si připravíte sami, uzavření Medicínského kruhu u potní chýše – uzavření obřadu, pár slov s tabákem u ohně, úklid, rozloučeni a odjezd (ve 12-13 hodin).

 
Příprava na obřad potní chýše
minimálně 4 dny před a po obřadu nejezte maso, neužívejte žádné omamné látky, nepoužívejte toxickou kosmetiku, buďte v celibátu, meditujte, navštěvujte více přírodu a silná místa v ní, buďte sami se sebou, pozorujte pozorně co se kolem i ve Vás děje . Pokuste se nestresovat a  nedostávat se do konfliktů. Pokuste si ujasnit proč na obřad jedete a kolik do něj chcete vložit svojí síly. Dodržíte-li dietu efekt obřadu se tím velice posílí a i vy vnesete do Medicínského kruhu svým jednáním rozhodnost a Sílu!