Připravované akce

MEDICÍNSKÁ VÝPRAVA DO EKVÁDORU 2019 

PODROBNOSTI NAJDETE ZDE

 hlásit a psát si o podrobnosti již můžete na abuelofuegito@gmail.com
DUBEN
MUŽSKÝ KRUH  s obřadem potní chýše
19.-21.dubna 2019 v řevnickém lese
Acho břatři, uděláme si prostor pro nás pěkně v lesích u potůčku. Budeme celou dobu v lese, kde si postavíme přístřešek, budeme si vařit na ohni, polezeme na horu Hvíždinec… Ale hlavně se setkáme v posvátném kruhu, který bude jen pro nás, naše sdílení, příběhy, zkušenosti, očistu a znovu nabrání Síly a ujasnění našeho života tady na matičce Zemi. V pátek je úplněk, takže síla Měsíce bude s námi.
V sobotu k večeru otevřeme Medicínský kruh a vejdeme společně do posvátné parní lázně (Inipi,Temazcal…). Budeme mít čerstvou medicínu (kameny Babičky) z čedičových vrchů, takže se máme na co těšit.
Chvála Vám.

Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com

OSLAVA BELTINE A OSLAVA 1.MÁJE
s ceremonií s Babičkou liánou, pro ty jež si budou přát a Obřadem potní chýše 
v Borové u Náchoda u Marti a Toma Machových
29.dubna – 1.května 2019
Hey, krásný čas na oslavu rozkvetlých květů. Před tímto obřadem se zaměříme na očistu, zejména ve stravě. Pondělní léčivou noc projdeme, kdo to bude cítit, ceremonií s Babičkou liánou, kterou povede Tomáš Mach. V úterý den Beltinu bude hlavní roli hrát očistný oheň.  Obřad potní chýše je pro tuto oslavu jak stvořený. V tradici a Duchu, ve kterém pracujeme v Medicínském kruhu je dědeček OHEŇ  vždy v našem středu a je tou Silou, která nás chrání a posiluje  kráčet na Cestě s jasností a hřejivou silou v srdci. Tak s ním oslavíme noc OHNĚ a poprosíme ho o přízeň a Sílu. Těším se na Vás a na krásné probuzení po obřadu do 1. máje. Připravíme Májku a budeme tančit a zpívat:)
Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com
KVĚTEN
ÚPLŇKOVÉ SETKÁNÍ PRŮVODCŮ Z LESNÍCH AJ „JINÝCH“ ŠKOLEK A ŠKOL 
s obřadem potní chýše v řevnickém lese
17.-19.května 2019
Zdravím v Vás milí průvodci, srdečně Vás zvu na setkání v Medicínském kruhu, které bude pro naší očistu, sdílení naší Cesty – práce, zkušeností, radostí i strastí:)
Téma nechávám otevřené, věřím, že nás to pěkně povede a najde si to cestičku na povrch. Sám jsem zvědavý co to bude:)
Toto setkání je pro Nás, kteří jsme v sobě ucejtili nebo se prostě ocitli na místě těch, kteří učí děti a sami se od nich učí:).
Někteří mě znáte více někteří méně, ale do tohoto setkání si přeji vnést malý přesah, který není ve slovech, ale v našem vzájemném prožitku – nejen v obřadním horkém domě (potní chýši).
toto setkání je pro všechny průvodce, kteří si budou přát přijet.
Těšíme se na Vás.
Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com
ČERVEN
OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU s obřadem potní chýše
v Borové u Náchoda u Tomáše a Marti Machových
21.-23.června 2919
Silný svátek a tak oslavíme v těchto dnech letní Slunovrat na Medicínském statku u Machových v Orlických horách.
Čas nejdelšího dne a nejkratší noci přináší svou Sílu právě opačnou než v zimním období. Přijměte pozvání na setkání v Medicínském kruhu, kde se společně očistíme v parní lázni, zazpíváme si písně, pomodlíme se k 7 mi mocnostem a poprosíme o Sílu a jasnou Vizi v životě.
Achooo těšíme se na Vás a společnou práci.
Přihlášení na abuelofuegito@gmail.com
ČERVENEC A SRPENMEDICÍNSKÁ VÝPRAVA DO EKVÁDORU

,
obratem Vám pošlu zvací e-mail, ve kterém se dozvíte od popisu cesty, příprav až po cenu.
Obřad potní chýše pořádám přihlásí-li se minimálně 4 – 5 lidí maximálně 15 lidí.
Víc informací o obřadu a přípravách najdete níže.
Nebo mi zvolejte 721 220 162 – Wáclav

Jsem nakloněn výměnnému, naturálnímu obchodu nebo pomocí s přípravami obřadu. Vždy to se mnou předem projednejte. Hledám pomocníka-y na pomoc s ohněm při obřadu.

Těším se na Vás a na společnou práci v Medicínském kruhu.
Chvála lidem, kteří se snaží kráčet po posvátné cestě Života! Achoooo!

    •••
Informace o obřadu potní chýše , co s sebou,
popis cesty, o připravě a ceně Vám vždy zašlu na požádání nebo po tom, co se přihlásíte na akci.

Zde se dozvíte podrobnosti o obřadu očistné potní chýše

Na každé akci pro Vás připravíme s láskou 2 zdravá jídla – sobotní oběd a večeři. Ostatní jídla si můžete uvařit v malé kuchyňce. Mám zde malý obchůdek s vykuřovadly, bylinnými čaji, přírodními mýdli apod.

Na požádání dělám speciální očistu – lepší dohodnout se předem

Co budete potřebovat s sebou
do potní chýše – muži šortky, ženy – šátek, šaty nebo plavky. Ručník na otření po skončení obřadu.
na obřad – trochu tabáku, vykuřovadla, květiny, ovoce a ořechy na oltář. Chrastidlo, šamanský buben… křišťály, amulety a věci osobní síly se dají položit oltář.
na spaní – karimatku, spacák a deku
na sebe – oblečení do přírody, dobré boty – může pršet, muži – pracovní oblečení a rukavice
do kuchyňky – zdravé a bezmasé jídlo. V sobotu Vám připravíme 2 společná lehčí jídla (prosím jste-li vegani nebo máte-li na něco alergii, tak nám to napište), misku, lžíci a hrnek.
praktické věci – čelovka a nůž

běžný průběh akcí  s obřadní potní chýší, který celý probíhá v přírodě bez elektřiny. Na spaní je zázemí u příbuzných s prostou kuchyňkou,
Každý obřad začínáme otevřením Medicínského kruhu a končíme jeho uzavřením, se vším Vás pokaždé seznámím.
Vše co je tu napsané je jen orientační, ať necháme prostor věcem plynout:)

Pátek: můžete přijet již v pátek v podvečer. Jídlo si připravujete sami. Přátelské posezení u ohně a povídání, seznámení…

Sobota: Příjezd nejpozději do 11h, ubytování , oběd od nás, zapálení obřadního ohně s dýmkou, výprava na místo Síly, příprava obřadu (oblečení chýše, nazdobení oltáře, příprava bylinek – medicíny…) tabáček do nosu, saunový oheň, otevření obřadu, očisty, obřad Očistné potní chýše (Temazcal), práce se společnou energií v kruhu a práce s léčivými kameny. Večeře od nás:)

Neděle: cvičení s meditací – kdo bude chtít, snídaně co si připravíte sami, uzavření Medicínského kruhu u potní chýše – uzavření obřadu, pár slov s tabákem u ohně, úklid, rozloučeni a odjezd (ve 12-13 hodin).

Příprava na obřad potní chýše
minimálně 4 dny před a po obřadu nejezte maso, neužívejte žádné omamné látky, nepoužívejte toxickou kosmetiku, buďte v celibátu, meditujte, navštěvujte více přírodu a silná místa v ní, buďte sami se sebou, pozorujte pozorně co se kolem i ve Vás děje . Pokuste se nestresovat a  nedostávat se do konfliktů. Pokuste si ujasnit proč na obřad jedete a kolik do něj chcete vložit svojí síly. Dodržíte-li dietu efekt obřadu se tím velice posílí a i vy vnesete do Medicínského kruhu svým jednáním rozhodnost a Sílu!