Hledání Vizí

Příprava na Hledání Vizí
Zde Vám podrobně popíšu, jak se na obřad připravit. Pokud budete chtít slyšet podrobnosti osobně, je třeba si domluvit osobní schůzku sms na tel. 721 220 162.

Vaše příprava– pokuste se co nejdelší dobu před Hledáním Vizí (normálně měsíc min. 14 dní).
Začněte dietou, která zahrnuje omezení konzumního stylu života, psychicky se pokuste víc naladit sami na sebe, zharmonizovat. Začnete jíst, co nejzdravěji a bez masa, pijete víc tekutin, bez alkoholu, cigaret,  drog ani svých ¨medicín¨ , bez sexu. Choďte častěji do přírody, na posvátná místa – na skály, k pramenům, řekám, do lesa, na Vaše místa…Buďte víc času sami se sebou, snažte se víc uvnitřnit, zamýšlejte se nad svým současným životem, hlavně nad momenty, které vás silně zasáhly nebo vám změnily život ať v dobrém či nikoli. Ujasněte si proč si přejete na Hledání Vize jít – Váš ZÁMĚR .

Příprava 365 modlitebních váčků a 7 holí – modlitba, přání, žádost nebo poděkování jsou v našich životech důležité, ale mnohdy jejich Sílu a Moc podceňujeme a opomíjíme. V obřadu Hledání Vizí jsou to klíčové činnosti k překročení běžných vzorců a stereotypů, v kterých jsme uvízli, do světa léčení, světa napojení se na Sílu a na Záměr Velkého Ducha, Stvořitele, Energie, Vesmíru…

Co budete potřebovat: vedle trpělivosti, soustředění, upřímnosti a otevřeného srdce
– 7 přírodních látek o těchto barvách – červená, žlutá, černá, bílá, fialová, zelená a modrá o velikosti 21X21 cm po 1 kusu (modlitby, které se pak připevní ke každé z holí – fialová půjde na Vaší hůl)

Barvy symbolizují, ČERVENÁ-OHEŇ, ŽLUTÁ-ZEMI, ČERNÁ-VODU, BÍLA-VZDUCH, FIALOVÁ-VAŠEHO DUCHA, ZELENÁ-MATKU ZEMI, MODRÁ-VELKÉHO DUCHA.

– červenou látku na 367 modliteb (v galanterii se látka prodává běžně po 1,5 metru) takže budete potřebovat i s rezervou 1,5m x 1,5m látky
– přírodní provázek v červené barvě +- 70 m v kuse, můžete použít i pevnou vlnu na pletení (pozor, ať se netrhá!)
– kus kartonu nebo tenkého prkýnka +- 60×20 cm, na který budete modlitby navíjet
– doporučujeme koupit víc přírodního tabáku než méně 150 g vám bude stačit
– bylinky, nasušené květy, jehličí cypřiše, cedru, borovice …
– 7 holí, klacků vysokých 150 – 170 cm (k vašemu srdci, když stojíte) hole můžou být, nejde-li jinak z násad na koště, ale musí být pevné, aby se daly zatlouct do země.

Modliteb je 365, jako dní v roce.
Z přírodních látek těchto barev si připravte čtverečky o rozměru 7X7 cm. Připravte si přírodní provázek, pevný (možná i zdvojený) karton nebo tenké prkýnko, tabák nasypte do vetší nádoby a dobře ho roztrhejte, aby se hezky sypal. Nemusí to tak být, ale můžete si do tabáku přisypat nasušené květy, vykuřovadla, usušené jehličí cypřiše, borovice nebo cedru…. vše nadrcené nadrobno, aby se to též sypalo. Vše dělejte plně soustředění, bdělí a s láskou.
V klidu si sedněte na místo, aby vás nikdo nerušil. Vše si dobře nachystejte, ať to máte po ruce, aby Vás to nerušilo při navazování modlitebních váčků na provázek. Před tím meditujte, zklidněte se a na srdci mějte svůj záměr, proč se na Hledání Vizí chystáte.
Pro snazší vysvětlení, jak se uvazují modlitební váčky se prosím podívejte na tento mini. kurz:) Vázání modlitebních váčků. Je to ve španělštině, ale důležité je dobře si následovat postup. Provázek se nesmí během navazování modliteb přetrhnout! Modlitební váčky navazujte 10 cm od sebe. Ve videu je použita tyč na navíjení modliteb, použijte karton, tenké dřívko nebo klacek.
Vezměte si do ruky první červený čtvereček vložte do něj špetku tabáku zmuchlanou do kuličky s Vaší modlitbou, přáním, žádostí, poděkováním. Můžete jí vyslovit v duchu nebo nahlas. Utvořte váček a dobře jej zakruťte. Vezměte si provázek a obmotejte váček 3x a pevněji utáhněte. Dodržte navazování modliteb i ve výše popsaném barevném pořadí. Obmotejte, nedělejte mezi jednotlivými váčky další uzlíky! Je to kvůli tomu, že provázek nesmí být přerušený uzlem, je jako pupeční šňůra, kterou musí plynout živiny – Síla. Takto navažte všech 365 modliteb. Vaše modlitby směřujte k Velkému Duchovi, Matce Zemi, Vám, Vaší rodině, přátelům, ochraně, záměru…. můžou se opakovat. mohou to být přání, prosby, poděkování..

Hole – jděte do lesa a nasbírejte si 7 holí. Vždy nabídněte tabák nebo nějaký dar za každou hůl. Sedmou hůl dělejte speciální – symbolizuje Vás, najděte si jí v přírodě a opracujte si jí navěšte si na ní např. křišťály, korálky, pírka..! .

Cosi můžete vzít s sebou na Hledání Vizí – teplé oblečení, klobouk, deku, celtu proti dešti, vaše amulety a předměty Síly ze kterých si můžete na místě udělat malý oltář, tabák.