Abuelito Fuego

Medicínský kruh u Tisového vrchu jsme otevřeli pro všechny příbuzné  v roce 2011 a uzavřeli se zimním slunovratem 2017.  V tomto roce 2018 jsme se stali kočovníky a obřad potní chýše budeme pořádat ve Studýnce u Náchoda, v Borové u Náchoda, u Pelhřimova, v Říčanech a na dalších místech. V roce 2019 vznikl nový název abuelito Fuego, což znamená dědeček oheň. Dědeček oheň u kterého se setkávají všichni, jenž si přejí naslouchat jeho odpovědím na naše otázky.

Jmenuji se Wáclav a společně s příbuznými, připravujeme Medicínský kruh pro hlubší očistu, léčení, posílení na Cestě a ujasnění Našeho Záměru. 

Život ve městě, civilizaci mi ukázal, že je tu spousty lidí, kteří si neví rady ve svém životě. Spousta lidí jakoby spali, nežili, byli něčím ovládáni nebo přehlíželi něco zásadního a dělali rozhodnutí a vše jen pro vlastní prospěch bez ohledu na ostatní kolem a následky co to přinese…  Snažil jsem se pomáhat, ale bez větší změny.

Můj život zásadně změnilo setkání s rostlinami Síly, korejským zenovým buddhismem, obřadní indiánskou saunou, cestování po světě a knihami od zajímavých a moudrých lidí.
Vystudoval jsem vyšší odbornou školu sociálně právní a po té jsem  ucítil, že bude dobré jet do světa. Hledal jsem a hledám způsoby, jak prakticky pomoci sám sobě a ostatním lidem.
Vydali jsme se do Latinské Ameriky, Mexika, Guatemaly, Kolumbie, Ekvádoru, kde jsme se setkali s moudrými Taity a Mamítami. Od nichž jsme se učili a učíme…
To, co jsem se naučil na cestách, používám v Medicínském kruhu  a skrz tyto zkušenosti se zaměřuji na naše české tradice a kořeny, na očistu, posílení a ujasnění osobní Vize.

Provedu vrchu Vás , s příbuznými se kterými spolupracuji, Medicínským kruhem s obřadem očistné potní chýše.

Připravím Vás, jak nejlépe umím, na setkání s rostlinami Síly. Vedu mužské kruhy společně s obřadem potní chýše. Připravím Vás na obřad Hledání Vizí.
Pracuji s vykuřovadly, připravuji bylinné koupele do potní chýše. Mluvím s lidmi o jejich zdraví, důležitosti stravy, pracuji s dietou a půstem, s léčivými kameny, s posvátným tabákem. Dělám očistu šamanským bubnem, digeridoo, chrastidlem, pálenkovými mraky, vykuřovadly…
Stavím potní chýše a připravuji Medicínský kruh na obřady.
Pomáhám s navazováním vztahu s mocnostmi kraje pro budoucí léčení.
Vedu výpravy na místa Síly a pracuji s léčivými kameny…
Pořádám výpravy do Ekvádoru.

Vyrábím šamanské bubny, lapače snů, boží oka , kožené taštičky, měšce a mokasíny.

Přáním je, aby jste odjeli očištění, jak na těle tak na duchu, od svých starostí a problémů s novou životní inspirací a silou. Blíže naší matce Zemi, tradicím, sami sobě a hlavně tomuto světu.