POZVÁNKA

Achoooo! 

jsem moc rád, že přijedeš na intenzivní setkání v Medicínském Kruhu v řevnickém lesním chrámu v údolí Kejná a že projdeme očistným a léčivým obřadem společně. Příjeď v sobotu do 10h. V sobotu budeme přes den připravovat vše na obřad a pak bude volno. Budeme připravovat andýnskou Medicínu Aguacoyo(San Pedro), kterou Vám během noci nabídnu. K večeru se sejdeme u dědečka ohně, abychom u něj zpívali, vyprávěli si příběhy, přijímali Medicíny (Tabák, Wayusu, Aguacoyo, vodu), budeme-li si přát a modlili se až k úsvitu, kdy vejdeme do parní lázně. Po té bude uzavření Medicínského Kruhu a hostina.

Prosím přečti si pozorně tuto pozvánku. Celá akce bude venku. Zázemí bude přímo v lese pod plachtou, či si můžeš postavit svůj stan nebo přístřešek . K dispozici bude prostá kuchyňka s vařičem.

Příprava na obřadní potní chýši

 minimálně 4 dny před a po obřadu nejez maso, neužívej žádné omamné látky, zdrž se sexu, medituj, navštěvuj víc přírodu a silná místa v ní, pozoruj, co se kolem i v tobě děje . Pokus se nestresovat se a  nedostávat se do konfliktů. Pokus si ujasnit, proč na obřad jedeš a kolik do něj chceš vložit svojí síly. Užívej přírodní kosmetiku nebo žádnou. Pracuj se svým dechem a vnímej elementy kolem sebe – zem, vodu, vítr a oheň.

Upozornění

Všichni jsme zodpovědní sami za sebe, za svoje rozhodnutí, zdraví, stav mysli, těla i ducha.

Prosím máš-li nějaký zdravotní problém, o kterém bych měl vědět před vstupem do obřadní potní chýše, prosím řeknimi to včas! Projasníme a zkvalitníme si tak navzájem naší spolupráci. Děkuju za Tvojí upřímnost a důvěru ve mě.Obřad potní chýše je rizikovější pro lidi s klaustrofobií, vysokým nebo nízkým tlakem, srdečními problémy, po operaci očí, pro lidi se štítnou žlázou, pro lidi psychicky labilnější….Ženám v období měsíčků nedoporučuji chodit dovnitř chýše nejen , kvůli vyššímu teplu, které silněji rozhání krev po těle a zintenzivňuje krvácení, ale také proto, že již jedna očista ve vašem těle probíhá, v tomto případě se můžete účastnit práce v Medicínském kruhu, ale pak zůstáváte venku před chýší, kde můžete též pracovat s modlitbou a projít léčením s ostatními.

Doporučuji, co si vzít s sebou

do potní chýše – muži šortky, ženy – šátek, šaty nebo plavky. Ručník na otření po skončení obřadu.

na obřad – trochu tabáku, vykuřovadla, květiny, ovoce a ořechy na oltář jako obětina pro duchy. Chrastidlo, šamanský buben… Křišťály, amulety a věci osobní síly se dají položit na oltář na očištění a dobytí.

na spaní –vlastní stan, karimatku, spacák a deku (po dohodě můžu postavit přístřešek z větší celty províc lidí)

na sebe – oblečení do přírody, dobré boty, dobré rukavice – může pršet.Muži – pracovní oblečení a rukavice. Sváteční nebo ceremoniální oblečení.

do kuchyňky – zdravé a bezmasé jídlo. V sobotu Vám připravíme 2 společná lehčí  jídla, misku, lžíci a hrnek.

praktické věci – čelovka, nůž, termoska na čaj

Peníze – vyrovnání energií

 2400,- Korun je za přípravu oslavy, 2 lehčí bezmasá jídla (prosím napiš mi, zda-li jsi vegan – veganka nebo máš-li nějakou speciální dietu, abychom upravili jídelníček) a věci nutné na přípravu obřadu potní chýše.  

BUDEŠ-LI SE CHTÍT ODHLÁSIT Z AKCE, DEJ MI TO PROSÍM CO NEJDŘÍVE VĚDĚT, AŤ MŮŽU UVOLNĚNÉ MÍSTO NABÍDNOUT JINÝM (alespoň 7 dní před obřadem). ODHLÁSÍŠ-LI SE DEN DVA PŘED AKCÍ POPROSÍM TĚ O PRÍSPĚVEK NA JÍDLO,KTERÉ NAKUPUJI PŘEDEM. DĚKUJU. BUDEŠ-LI MÍT NĚJAKOU ZMĚNU V TÝDNU PŘED OBŘADEM, TAK MI TO PŘÍMO VOLEJ, NEJSEM JIŽ NA POČÍTAČI! DÍKY:)              

Přibližný průběhotvírání Medicínského kruhu

nejpozději přijeď v sobotu do 10h

v sobotupříprava všeho na obřad a bdění .Oběd. Odpoledne volno s možností jít se projít, napojit se hlouběji na místo… Kolem 19h otevření Medicínského kruhu, písně, sdílení, modlitby, příprava medicíny Wayusy, Aguacoyo a nad ránem obřad potní chýše, uzavření Medicínského kruhu, hostina

vneděliodpočinek, uklizení potní chýše a místa, balení, odjezd, až budete odpočatí:)

Průběh akce je jen pro Tvojí orientaci a může se měnit podle situace (počasí, slavnosti…)

Jak se na oslavu dostaneš

Řevnice, údolí Kejná.

Dojeď nebo dojdi na konec Tyršovi ulici až k lesu, kde si nech auto. Pojedete-li autem prosím neparkujte ve větším počtu u sebe. Na začátku lesa je malý kamenný můstek přejdi ho a hned za ním je lesní cesta do prava mírně do kopečka. Vydej se do lesa. Dojdeš k vodárně cca po 500m a od tud pokračuj cca 200m proti proudu potoka až k Medicínskému Kruhu. Budu mít zapnutý telefon pro ty jenž budou potřebovat poradit.

https://www.google.com/maps/place/252+30+%C5%98evnice/@49.9061431,14.2587349,17z/data=!4m5!3m4!1s0x470ba20dc096a751:0x400af0f6615c630!8m2!3d49.9139517!4d14.2359007

Prosím, jestli jsi mi nenapsal/a na sebe telefon, tak hopošli obratemi s tím, jestli pojedeš autem, odkud a máš-li místo pro další lidi. Děkuju, že nám pomáháte ulehčit organizování:)

Moc se Těšíme

Wáclav (721 220 162) a Ohnivec


Na stránkách nalezneš podrobnosti o tom, jak probíhá obřad potní chýše, Wayusa, Aguacoyo, kdo jsem a co vše dělám…:)

www.abuelitofuego.cz