Úvod

Zdravíme Vás rodino, příbuzní a kamarádi. Jak se máte?

Intenzivní práce v Medicínském kruhu s Augustínem, Míšou a Wayrou byla nádherná a hluboká. Ikdyž počasí bylo trochu deštivější, ale teplé zázemí v týpku a milí lidé vše vyrovnali. Promítání přesouváme až na příští rok. Máme toho hodně a nevyšel nám prostor. Odjíždíme koncem měsíce do Španěl, kde budeme hledat příbuzné od Posvátného dědečka Ohně. Přijeďte se rozloučit s Tisovým vrchem na poslední letošní akci od pátka 18. do neděle 20. září 2015. Po té proměníme tyto stránky opět na místo reportů z cest. Přejeme Vám pohodový a silný podzim.

Podrobnější informace o průběhu obřadu a přípravách je ZDE

→♥→→→ AKTUÁLNÍ DĚNÍ ←←←♥

Pro více podrobností o Dobrodružné výpravě za ekvádorskou tradiční i netradiční kulturou se dozvíte  ZDE nebo se podívejte do odrážky CESTOVÁNÍ.

♥♥♥♥♥

  18.-20.září 2015 
Oslava rovnodennosti s obřadem potní chýše a uzavření Medicínského kruhu u Tisového vrchu pro tento rok
Oslavíme krásné období, kdy je den a noc v rovnováze, plody Matky Země jsou již zralé, dostáváme hojnost.
Připravíme se na příchod podzimu a změnu s tím spojenou. Tento obřad bude poděkováním za požehnání v Medicínském kruhu u Tisového vrchu.
Hlaste se na – vasek.svasek@seznam.cz 

Informace o obřadu , co s sebou, popis cesty, o připravě a ceně Vám vždy zašleme na požádání nebo po tom, co se přihlásíte na akci.
Přihlášení probíhá (pokud není uvedeno jinak), tak že napíšete na vasek.svasek@seznam.cz , že máte zájem o určitou akci a poté od nás dostanete podrobnou pozvánku. To Vám zaručí i rezervaci Vašeho místa na akci.

Zde se dozvíte podrobnosti o obřadu očistné potní chýše

Maximálně k nám může přijet 12 lidí, přednost mají ti, co se přihlásí písemně přes e-mail, nedohodneme-li se jinak.

Na každé akci pro Vás připravíme s láskou 2 zdravá jídla – sobotní oběd a večeře. Ostatní jídla si můžete uvařit v malé kuchyňce. Máme zde malý obchůdek s vykuřovadly, bylinnými čaji, přírodními mýdly apod.

Na požádání děláme speciální očistu, výklad z karet, čtení z ruky…, je třeba se dohodnout předem.

 běžný průběh akcí u Tisového vrchu s obřadní potní chýší, který celý probíhá v přírodě bez elektřiny. Spaní je v týpí s podlahou, zázemí je malá jídelnička s kuchyňkou, venkovní sprchou a suchým záchodem. Je tu možnost  ubytovat se v penzionu v nedalekém Sloupu v Čechách:)

Každý obřad začínáme otevřením Medicínského kruhu a končíme jeho uzavřením, se vším Vás pokaždé seznámíme.

Pátek: můžete přijet již v pátek v podvečer a přespat v týpí nebo ve vlastním stanu. Jídlo si připravujete sami. Přátelské posezení u ohně a povídání, seznámení…

Sobota: Příjezd nejpozději do 12h, ubytování v týpí, oběd od nás (vždy nám prosím  uveďte, jste-li vegané či máte-li spec. dietu), zapálení obřadního ohně s dýmkou, výprava pro babičky kameny nebo na místo Síly, příprava obřadu (oblečení chýše, nazdobení oltáře, příprava bylinek – medicíny…) tabáček do nosu, saunový oheň, otevření obřadu, očisty, obřad Očistné potní chýše (Temazcal), práce se společnou energií v kruhu a práce s léčivými kameny. Večeře od nás:)

Neděle: snídaně co si připravíte sami, uzavření Medicínského kruhu u potní chýše – uzavření obřadu, pár slov s tabákem u ohně, úklid, rozloučeni a odjezd (ve 12-13 hodin).

Příprava na obřad potní chýše
minimálně 4 dny před a po obřadu nejezte maso, neužívej žádné omamné látky, nepoužívejte chemickou kosmetiku, buďte v celibátu, meditujte, navštěvujte více přírodu a silná místa v ní, pozorujte pozorně co se kolem i ve Vás děje . Pokuste se nestresovat a  nedostávat se do konfliktů. Pokuste si ujasnit, proč na obřad jedete a kolik do něj chcete vložit svojí síly. Dodržíte-li dietu efekt obřadu se tím velice posílí a i vy vnesete do Medicínského kruhu svým jednáním jasnost a Sílu!

 

 

 

Start the discussion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..